top of page
פרסום כללי סדנאות פסח.jpeg

סדנאות פסח 28.3 -4.4

סדנה אחת, שתיים, שלוש? ואולי 11 סדנאות? לבחירתכם!

מגוון עשיר של סדנאות מייקינג מהנות שיעשירו ויאתגרו בכיף את ילדכם. לא תאמינו עם אילו תוצרים הם יצאו!

לתלמידי ד' – ו' 

8:30 – 13:00

אתם בוחרים אילו סדנאות וכמה, ובהתאם, ההנחה בעלויות:

100 ₪  לסדנה

90 ₪ מהסדנה 4- 6

80 ₪ מהסדנה 7- 11

28.3 8:30 - 10:30 בוהו שיק -סדנת הכנת מקרמה ומדף מעץ- סדנה בה נכיר את יסודות המקרמה, החבלים השונים וסוגי קשרים בסיסים ונתנסה בנגרות קלות. נכין מתלה מקרמה מקסים לקיר עם מדף אותו ננסר ונשייף.
הסדנה מאפשרת התנסות בעבודת יד ויציאה עם תוצר - פריט מיוחד לתלייה בחדר.

28.3 11:00 - 13:00 נע ונד - סדנת צעצועים זזים מקרטון- סדנת יצירה בה ניצור יצורים דמיוניים זזים, נכיר מנגנונים מכנים, וע"י תכנון ושרטוט מדוייקים ניצור תנועה. נלמד איך למדוד, לשרטט, לחתוך בעזרת סכין יפני, ובעזרת חיתוך בלייזר. בסיום, יצא כל משתתף.ת יצאו עם תוצר נע וזז. הסדנה מעודדת חשיבה יצירתית וחשיבה מכנית.

29.3 8:30 - 10:30 אביב פורח – תפירה ובניית עציצי מונסטרה בסדנה נתכנן ונייצר עציץ מונסטרה מרשים העשוי כולו לבד ותפירה ידנית. את עלי הלבד נחתוך במכונת חיתוך הלייזר, נתפור את העלים ונפיך בהם חיים ליצירת "פיס" אישי לקישוט החדר.

29.3 11:00 - 13:00 / 4.4 8:30 - 10:30 אור ולייזר – בניית מנורה דקורטיבית בחיתוך לייזר בסדנה נתכנן ונייצר מנורה אישית מעוצבת בצורה דו-מימדית מפרספקס שטוח בחיתוך לייזר ונאיר אותה ע"י תאורת LED רכה היוצרת אשליה אופטית של תלת מימדיות, כל משתתפת תצא עם מנורה משולמת ומעוצבת אישית לחדר.

30.3 8:30 - 10:30 דיוקן עצמי בחיתוך עץ בלייזר - סדנה ליצירת דיוקן עצמי בטכנולוגית חיתוך בלייזר. בסדנה נתכנן ונעצב דיוקן אישי על סמך תמונה אישית אותה יביאו המשתתפים מהבית. נכיר את תוכנת העבודה בלייזר איתה נעבוד ונחתוך את חלקי הדיוקן. בסיום נחבר נעצב ונרכיב את הדיוקן שלנו בשילוב עץ, פרספקס ומגוון חומרים משלימים. כל משתתף יוצא עם דיוקן אישי יצירתי במיוחד לתלייה בחדר.

30.3 11:00- 13:00 סטופ! צילום ועריכה בסטופמושן - סדנה בה נלמד להנפיש את הדברים הדוממים סביבנו וניצור סרטונים אישיים. נייצר דמויות ואובייקטים לצילום ממגוון החומרים סביבנו. נכין חצובות ידניות להעמדת הטלפונים הניידים והצילום, נתכנן תסריט ונלמד להשתמש בתוכנה לצילום הסרטונים. הסדנה מעודדת חשיבה יצירתית ומשלבת עבודה ידנית ועבודה דיגיטלית.

2.4 8:30 - 10:30 סקראצ' זה כל הסיפור- יסודות התכנות - Scratch היא סביבת פיתוח תכנה ידידותית המאפשרת בניה של אנימציות ומשחקים משולבי מדיה (תמונות, ציורים וצלילים). הסביבה קלה לשימוש והתכניות נבנות על ידי גרירת לבנים. נכיר את עולם הסקראץ', נשחק, נלמד ונתכנן משחק משלנו.
הסדנה מעודדת חשיבה מיחשובית, לוגיקה ופתרון בעיות באופן כיפי!

2.4 11:00 - 13:00 מעגלים חשמליים- כרטיס ברכה מאיר paper circuit- עיצוב כרטיס ברכה מאיר ע''י נורת לד כאשר המעגל החשמלי סגור. נכיר מושגים בסיסים מעולם החשמל- מעגל סגור ופתוח, מתח ונתנסה בבנית מעגל חשמלי, נשלב את המעגל בכרטיס בעיצוב אישי. הסדנה מאפשרת היכרות ראשונית עם עולם האלקטרוניקה הזעירה באופן יצירתי ומהנה ויציאה עם תוצר שימושי ומדליק ( באמת מדליק).

3.4 8:30- 10:30  תכנות עם מיקרו ביט – תכנות עם משחקים משעשעים- מיקרו:ביט – הוא מעין מחשב קטן במיוחד וידידותי מאוד לילדים. מטרת המחשב הזעיר, שפותח על-ידי כמה מענקיות הטכנולוגיה של ימינו ובהן סמסונג ומיקרוסופט, היא לעזור לילדים ללמוד תכנות ובעצם להיחשף לאינספור האפשרויות שמעניק לנו כל מחשב שהוא. תוך כדי משחק והנאה לומדים הילדים לפתח חשיבה לוגית ולפתור בעיות שונות באמצעות עקרונות מעולם המחשב וחשיבה אלגוריתמית.

3.4 11:00  -13:00   טוק טוק – נגרות ובניית מקוש יצירתי לדלת עץ - סדנת נגרות למתחילים - בסדנה ניצור מקוש (נקר) דלת אישי, נכיר כלי עבודה ידניים איתם נעבוד- קליבות, מסורים, נתכנן ונייצר את המקוש שלנו,
נשתמש גם בחיתוך לייזר ליצירת פריטים אישיים ומדויקים. כל משתתף יצא עם מקוש לתלייה על דלת החדר/הבית.

bottom of page